soustředění

11. května 2008 v 21:30 | Šurinka |  akce proběhlé i naplánované
Tak nakonec jsem se s Luckou vydala na to soustředění do Prahy. A bylo to tam uplně supeeer! Jely jsme jen na sobotní závody,ale pak jsme tam ještě zůstaly na hodinový trénink a potom na vyhlášení. Všude vládla děsně přátelská atmosféra,pan rozhodčí (mimochodem z odněkud z Norska nebo tak něco-trenér reprezentace) byl moc sympatickej (až na to,že mi dal u slalomu odmítnutí i když tam žádný nebylo...) a všichni se tam chovali uplně uvolněně,žádnej stres,pohodička.
Ráno sme po krátkém bloudění našly cvičák,zaprezentovaly se a zjistily sme,že družstva sou sice podle kategorií,ale ne A1,A2,... ale podle výšky. Takže sme hned vyrazily na lov osamnělých závodníků. Obě sme nakonec daly dohromady družstvo-já s pudlem a westíkem ( Á-tým) a Lucka s borderkou a chodským psem (černí koně).
První zkoušky sem pěkně pokazila a poslala sem Aeru omylem do špatné díry tunelu,takže sme se diskly,Lucka skončila s pěti chybama třetí. Potom se běžel jumping a výsledek se započítával do družstev-já sem doběhla se dvěma odmítnutíma a chybama (celkově bych byla čtvrtá). Kačka s pudlem doběhli s dvěma chybama a westík se disknul. Potom další zkoušky sem zaběhla BEZ CHYBY!!! A umístila sem se 1.V Takže konečně máme zkoušku která se započítává!!! Poslední jumping sme zaběhly s jedním odmítnutím,který by jinej rozhodčí vůbec nepískal,no tak nevim,no... Docela mě to naštvalo... Ale i tak bych v jednotlivcích byla třetí.
A protože před vyhlášením výsledků byl ještě trénink,tak sme si s Luckou ještě zatrénovaly s profíkama. Naučila sem se novou otočku!
V družstvech sme nakonec byly třetí a vyhrála sem míček a granulky. A nakonec každej dostal ještě igelitku s hračkou,psí konzervou a Schmakoskama. Takže si myslim,že celej den byl dost úspěšnej! A s Luckou sme se shodly,že jestli nás nepřejede vlak nebo se někde neutopíme, no prostě jestli budem živý,tak příští rok určitě pojedeme na celej víkend!!! Protože i přesto,že nás tam bylo 60 sme si super zatrénovaly,žádný dlouhý čekání...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama