NÁROČNÝ DEN,aneb poslední článek

26. července 2009 v 17:07 | Šurinka |  akce proběhlé i naplánované
Včera byl docela hektickej den,ale já to všechno zvládla :D

Dopoledne jsem jela do Benešova na trénink. V jednu jsem přijela domu,během 20 vteřin se převlíkla a posbírala všechny potřebný věci včetně psa a jela do Jankova tancovat. Docela jsme to zvládli,i když Aera měla zase výpadek (což se těm důchodcům paradoxně líbilo nejvíc :D). Pak jsme ještě chvíli zůstali na pouti,já si zadělala cukrovou vatou na nějakou salmonelu nebo podobný potěšení. A pak brácha viděl plakát na motokros,tak jsme ještě jeli do Votic na motorky.
Takže jsem domu přijela v 6 a fofrem jsem musela uklidit pokoj,abych večer mohla na diskotéku. Samozřejmě jsem zase nestíhala,ale nakonec jsme dorazili ještě před desátou,tak jsme měli vstup jen za 30 :) A byla nějaká zmrzlinová akce,takže jsme ještě každej dostali nanuka a započali naši obvyklou "tour de Bene" (aneb cesta po benšovských barech zakončená diskotékou :D)

A ke konci se tam na mě nalepil jeden týpek v růžovym tričku a s náušnicema (OMG! a ještě byl menší než já!). A ty zrádci se kterejma jsem tam byla odešli a nechali mě tam s nim samotnou! Slíbila jsem jim krutou pomstu :)

A když jsme přijeli,tak tam byl jeden kluk a v jedný ruce držel flašku piva a v druhý šlehačku v lahvi... Tak nevim,jestli je fakt takovej labužník,nebo jestli jenom dýchal ten rajskej plyn,kterym je to poháněný... Každopádně o nějakou chvíli pozdějc byl totálně na plech... :D

Ale tahle akce pro mě byla něčím zlomová. Uvědomila jsem si pár věcí,který bych měla udělat a změnit tak svůj nudnej a bezvýznamnej život.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama